
Az Országos Mentőszolgálat válasza a TV2 Tények január 16-i megkeresésére
Az Országos Mentőszolgálat válasza a TV2 Tények megkeresésére a Budapesti Autósok január 16-án közzétett videója kapcsán: Tisztelt Szerkesztőség! A képkockák

Az Országos Mentőszolgálat válasza a TV2 Tények megkeresésére a Budapesti Autósok január 16-án közzétett videója kapcsán: Tisztelt Szerkesztőség! A képkockák

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosokat, hogy az Országos Mentőszolgálat által Rákosmentén működtetett Kelet-pesti Ügyeleti Központ – továbbiakban Egészségház utcai Ügyeleti Központ

Mint arról a sajtónak is többször beszámoltunk, a mentők fővárosi feladatszáma az elmúlt időszakban jelentősen megemelkedett. Az esetszámokat, a működési

Kedden, a délutáni órákban az OMSZ rendszerén kívüli infokommunikációs szolgáltatónál bekövetkezett meghibásodás kapcsán a mentésirányítási informatikai rendszer működésében komoly fennakadás